Jaké plavání nabízíme?

Vaničkové plavání

Vaše miminko si u nás zaplave ve vaničce, popovídáme si u kávy nebo čaje a předáme vám spoustu cenných informací o správné manipulaci, psychomotorickém vývoji dítěte a o spoustě dalších věcí, které vás budou zajímat.

V našem klubu je připraven i hrací koutek pro starší sourozence.

Plavání kojenců, batolat a dětí s rodiči

Kurzy plavání kojenců a batolat trvají osm týdnů. Obvykle se plave jedenkrát týdně. Děti v kurzu plavání kojenců a batolat jsou rozděleni do skupiny podle věku a pokročilosti. Přesný čas a den začátku lekcí je stanoven po sestavení všech skupinek.

Individuální přístup instruktora je zabezpečen omezením počtu dětí ve skupině na maximální počet šest dětí. S ohledem na zátěž dětí je délka jednotlivé lekce ve vodě 30 minut.

Plavání dětí bez rodičů

Kurzy plavání dětí předškolního věku  (4 - 8 let) trvají osm týdnů. Plave se jedenkrát týdně. Děti jsou do skupin rozdělené podle věku a pokročilosti. Přesný čas a den začátku lekcí je stanoven po sestavení všech skupinek.

Individuální přístup instruktora je zabezpečen omezením počtu dětí ve skupině na maximální počet šest dětí. S ohledem na zátěž dětí je délka jednotlivé lekce ve vodě 30 až 45 minut.

Plavání pro školky

Kurzy plavání pro školky a jiné dětské instituce pro děti ve věku od 3 do 7 let.