Reference zákazníků

Marcela V.


„S plaváním v Kapce jsme moc spokojeni, máme s nimi dlouholeté zkušenosti. Nejvíc oceňuji to, že se ani jedna z mých dcer nebojí vody, naopak. I tříletá se potápí a vodu si užívá. Navíc tam vládne milá a přátelská atmosféra. Určitě doporučujeme a budeme chodit i nadále.

Josef B.


„Musím jenom chválit, prostředí super i po plavču je kde si hrát. Od taťky a od Pepíčka mají 100 bodů.

Barbora L.


„Doporučuje! Chodíme plavat od miminek, dnes jsou synovi 3 roky a zvládá skákat, plavat, potápět bez strachu a s odhodláním. Má to smysl! Personál je milý a vstřícný. Už se těšíme na nové kurzy!

Eva K.


„Skvělá možnost odreagování pro maminky i miminka. Čisté, příjemné prostředí s milou obsluhou na recepci. Instruktorka je profesionálka na svém místě. Akceptovatelná cena za kurz. Všem doporučuji!

Kristýna B.

„Kapku můžu jedině doporučit, fajn obsluha, šikovná lektorka, pěkné a čisté prostředí. Dcera udělala za rok velké pokroky a už se nemůže dočkat konce prázdnin. Konečně jsme překonaly strach z vody díky paní Janě

Pavlína P.


„Má dcera se naučila díky Kapce vodu milovat. Vynikající prostředí a super personál. Moc doporučují všem maminkám a i tatínkům, kteří uvažují nad plaváním se svými dětičkami.

Karolina Š. R.


„Do Kapky chodím na plavání se synem už od jeho 8 měsíců. Teď je mu 5 let. Plavání v kapce můžu jen doporučit. Syn se naučil plavat, potápět a celkově má velmi kladný vztah k vodě. Také si zde našel kamarády. Skvělý přístup instruktorky, příjemné a čisté prostředí i přátelský a ochotný personál v recepci. Je zde spousta prostoru na hraní a relaxaci po hodině plavání. I cena kurzu je přijatelná. Jsme tady spokojeni a proto se sem rádi vracíme.

Drahomíra K.

„jsem velice spokojená s přístupem personálu, děcka plavčo baví . Vidím pokroky v plavání i potápění. Příjemné je také posezení v herničce. Ráda se vracím :-).

© 2018 Kamil Skuhrovec webdesign
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky